Joanna Izdebska nowym szefem marketingu w Vivus.pl

Joanna Izdebska - Dyrektor marketingu w Vivus
Joanna Izdebska objęła stanowiska dyrektora marketingu w Vivus.pl . Uprzednio przez trzynaście lat związana była z Grupą Deutsche Bank, z którą rozpoczęła współpracę jako dyrektor departamentu sprzedaży bezpośredniej. W 2002 roku objęła stanowisko dyrektora departamentu wsparcia sprzedaży, a dwa lata później objęła stanowisko dyrektora departamentu marketingu w Deutsche Bank PBC S.A. Zajmowała się tam tworzeniem strategii pozycjonowania firmy i kształtowaniem jej wizerunku. We wrześniu 2012 roku związała się z UPC, potentatem na lokalnym rynku usług telewizji kablowej, telefonii i usług internetowych. Piastowała stanowisko szefa komunikacji marketingowej, pracując nad rozwojem marki.

Edukacją zdobyła na na Politechnice w Osnabrueck (Niemcy) na wydziale Ekonomii. Uzyskała także dyplom wydziału Finansów i Bankowości oraz Ubezpieczeń w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie.

Nowe cele dla firmy

Vivus.pl przedstawił bardzo ambitne plany marketingowe, poprzedzone jesiennym wzrostem wydatków reklamowych. Na koniec trzeciego kwartału 2013 roku Vivus.pl objął pozycją lidera wydatków na reklamę ze wszystkich instytucji finansowych. Nowy dyrektor marketingu – Joanna Izdebska wskazuję, że najważniejszym celem na przyszły rok jest rozwój oferty, ścisła integracja z e-commerce, a także utrzymanie najwyższego poziomu obsługi przy szybko rosnącej bazie klientów. Izdebska zaznaczyła, że firma nie chce zdradzać wszystkich niuansów nowej strategii, jednak wspomniała, że oferta Vivusa powiększy się o nowe produkty, kanały dystrybucji i technologię.

Vivus.pl obsługuje w Polsce ponad pół miliona klientów, co zapewnia mu pozycję lidera pożyczkodawców online. Spółka oferuje pożyczki z okresem spłaty do 30 dni, do kwoty 2.500 zł, z jednorazową spłatą. W ramach obowiązującego regulaminu spółka oferuję pojedynczę, pierwszą pożyczkę do kwoty 1.200 zł zupełnie za darmo.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki