Konkurs w Filarum wciąż trwa!

Konkurs w Filarum
Aż do 31 marca 2016 roku potrwa konkurs organizowany przez Filarum, w którym można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Akcja promocyjna o nazwie „ Kliknij po nagrody do Filarum”, która rozpoczęła się 11 lutego, skierowana jest do osób, które w okresie trwania konkursu złożą wniosek o pożyczkę (pierwsza lub kolejną) za pośrednictwem www.filarum.pl.

Wniosek ten musi zostać pozytywnie rozpatrzony i skutkować otrzymaniem informacji o przyznaniu pożyczki, a następnie wypełnią oni formularz konkursowy dostępny na stronie internetowej. Uczestnicy konkursu mają za zadanie dokończyć zdanie: „Wybrałem pożyczkę od Filarum, gdyż …”.

Termin zgłoszenia swojego uczestnictwa mija 31 marca 2016 r o godzinie 23:59. Do wygrania w konkursię laptopy Asus, telefony komórkowe Samsung, ekspresy do kawy, konsole do gry Playstation, aparaty fotograficzne Sony oraz tablety Lenovo.

Firma pożyczkowa Filarum funkcjonuje na polskim rynku od 2013 roku. Od samego początku marka stawiała na intensywną promocję swoich usług, zwiększając swą rozpoznawalność i budując zaufanie klientów, co szybko zaowocowało przyznaniem jej nagrody Laur Klienta 2014.

Warto podkreślić, iż Filarum należy do firmy Rapid Finance Sp. z o.o., która jest również właścicielem Soho Credit.

Filarum oferuje pożyczki krótkoterminowe o maksymalnej kwocie do 3000 zł. Wniosek można złożyć przez Internet oraz przez telefon. Firma wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek przede wszystkim wysoką, bo aż pięćdziesięcioprocentową przyznawalnością pożyczek.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki