Legia zagra z Vivusem?

Vivus nowy sponsor Legia Warszawa

Znana firma pożyczkowa obejmie patronat nad piłkarskim klubem Legia Warszawa? Rozmowy prowadzone między przedstawicielami obu stron pokazują, że jest to bardzo prawdopodobna perspektywa. Jaki będzie wynik tej współpracy?
Spekulacje, jakoby Vivus miał zostać sponsorem Legii Warszawa, a Stanion Pepsi Arena przemianowany na Vivus Arena, podparte zostały solidnym źródłem. Oto na profilach Loukasa Notopouloa (prezes korporacji pożyczkowych), i fan page’u Legia Warszawa opublikowane zostały wpisy na temat rozmów o warunkach ewentualnej współpracy.

Loukas Notopoulos Twitter Legia Warszawa

Jaki będzie wynik tego meczu?

Jakie korzyści może przynieść „chwilówkowemu” potentatowi współpraca z jednym z najbardziej charakterystycznych klubów piłkarskich ? Nie zapominajmy, że marka wypracowana przez Loukas Notopoulos jest dziś wiodącą w swojej dziedzinie. Należy do niej także Zaplo, udzielająca kredytów ratalnych.

Potencjalny, nowy sponsor Legii znany jest ze swojego świetnie prowadzonego marketingu. Vivus to firma, która–w porównaniu do innych marek oferujących szybką gotówkę – przeznaczyła najwięcej pieniędzy na rozreklamowanie siebie i swoich usług.

Inne przedsiębiorstwa proponujące szybkie pożyczki także mogą poszczycić się współpracą z klubami sportowymi. Takim jest np. Wonga, trwale współpracująca z Newcastle United lub wspierające Podbeskidzie Bielsko Biała. Ze sportem „flirtuje” także Cinkciarz (zajmujący się wymianą walut), wspierający Polską reprezentację w piłce nożnej.

Czy to się uda?

Współpraca z klubem sportowym to prawdziwa okazja, Tym bardziej, gdy jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zespołów, jakim jest Legia Warszawa. Na korzyść Vivusa wpływa fakt wygasania umowy między warszawskim klubem sportowym i Pepsi. Podjęcie takiej współpracy skutkowałoby dla Vivusa wyjściem ze stanu chwilowego marazmu. Ostatnia przesłanką jest to, że Umowa między Pepsi a Legią Warszawą zakończy się u schyłku roku. Jest to najlepszy czas dla firm pożyczkowych. Czy to się uda? Przekonamy się już niebawem.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki