Mondeo Now poszerza swoją ofertę pożyczek ratalnych

monedo now firma pożyczkowa chwilówki przez internet nowa oferta promocja

Dynamiczny rozwój branży FinTech powoduje, że pożyczkodawcy stale poszerzają swoją ofertę, aby dopasować ją jak najlepiej do potrzeb klientów. Przykładem jest firma Mondeo Now, która wzbogaciła swoją ofertę o pożyczki ratalne na niższe niż dotychczas kwoty.

Mondeo Now działa na polskim rynku zaledwie od kilku miesięcy. Firma kładzie duży nacisk na indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb swoich klientów. Początkowo osoby korzystające z usług pożyczkodawcy, mogły otrzymać zobowiązanie jedynie na dużą kwotą, do 10000 zł. W związku z rosnącym zainteresowaniem pożyczkami ratalnymi na mniejsze sumy, Mondeo Now wprowadziło do swojej oferty także pożyczki w wysokości od 300 do 3000 zł płatne w 3 ratach.

Oferta Mondeo Now przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które mają polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty. W trakcie rejestracji należy również podać adres e-mail, numer telefonu komórkowego, a także numer konta w banku. Chociaż kwota zobowiązań udzielanych przez Mondeo Now wynosi nawet 10000 zł, procedura składania wniosku jest bardzo prosta i trwa jedynie kilka minut. Wystarczy wejść na stronę mondeo.pl/now, a następnie wybrać kwotę pożyczki oraz ilość rat, na które chcemy rozłożyć nasze zobowiązanie. Kolejnym krokiem jest wysłanie wniosku kredytowego. W odpowiedzi pożyczkodawca poinformuje nas o swojej decyzji oraz przedstawi indywidualną ofertę pożyczki. Jeśli zgadzamy się na jej warunki, musimy już tylko złożyć podpis online i czekać na pieniądze. Zazwyczaj środki zostają przelane w ciągu kilkudziesięciu sekund po zatwierdzeniu wniosku.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki