Provident rozdaje tablety na nowy rok szkolny

provident forma pożyczkowa promocja nowy rok szkolny

Jeszcze tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia roku szkolnego. Dla rodziców jest to czas wzmożonych wydatków, ponieważ muszą zaopatrzyć swoje pociechy w podręczniki, zeszyty i przybory szkolne. Nic więc dziwnego, że część osób decyduje się na dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci pożyczki. Teraz osoby, które skorzystają z oferty firmy Provident mogą wziąć udział w atrakcyjnym konkursie.

Provident Polska S.A. działa na polskim rynku pożyczek pozabankowych od 1997 roku. Jest to największa firma pożyczkowa w Polsce, która ma swoje oddziały w 12 krajach na świecie. Provident nieustannie poszerza zakres swoich produktów, dopasowując ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów. Osoby korzystające z usług Providenta mogą wybierać spośród pożyczek przez internet, pożyczek z obsługą domową, pożyczek konsolidacyjnych oraz pożyczek dla firm. Firma przeprowadza również cykliczne badanie “Barometr Providenta”, dzięki któremu stara się zrozumieć zachowania i decyzje podejmowane przez konsumentów.

W najnowszej edycji badania postanowiono sprawdzić, ile Polacy przeznaczą w tym roku na szkolną wyprawkę. Jak wynika z raportu opublikowanego przez firmę Provident, we wrześniu rodzice przeznaczą na zakup podręczników i przyborów szkolnych średnio 580 zł. To o niemal 100 zł mniej niż w roku ubiegłym. A z czego zamierzamy sfinansować szkolne wydatki? Aż 70% respondentów przyznało, że szkolne wydatki pokryje z bieżących dochodów. Kolejne 32% przeznaczy na ten cel oszczędności. Z pomocy rodziny zamierza skorzystać 6% badanych, natomiast z pożyczki – 1%. Wielu rodziców przyznało również, że szkolną wyprawkę sfinansuje za pieniądze z programu 500 plus.

Z okazji zbliżającego się roku szkolnego Provident przygotował konkurs skierowany do klientów, którzy wezmą Pożyczkę Samoobsługową na kwotę powyżej 2000 zł, płatną w 3, 6, 12, 18 lub 24 ratach. Promocja trwa do 13 września 2016 roku. Tablet o wartości 320 zł otrzymają osoby, które spłacą pierwszą ratę zobowiązania w wyznaczonym terminie oraz znajdą się w gronie 500 klientów, którzy jako pierwsi złożyli poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki