Provident rozdaje tablety

Tablety od Provident

Firma pożyczkowa Provident rozpoczęła akcję „Tablet gratis”, która potrwa włącznie do 29 marca 2016r. Promocja skierowana jest do klientów, którzy w okresie od 2 do 29 marca 2016 roku zaciągną pożyczkę przez Internet o wartości minimum 2000 zł, spłacanej przelewem bankowym rozłożonym na raty 6, 12,18 24 – miesięczne.

Provident przewiduje nagrodę w postaci tabletu marki Lenovo o wartości rynkowej wynoszącej 320 zł brutto dla każdego klienta, który w pierwszym zaharmonogramowanym terminie dokona spłaty zaciągniętej pożyczki i jednocześnie w ciągu 1 miesiąca od momentu podpisania umowy nie spłaci całej pożyczki.

Ale to nie koniec atrakcji, jakie dla swoich klientów przygotował na wiosnę Provident. Równocześnie ze startem akcji „Tablet gratis” ruszyła promocja „Gwarancja najniższej raty”. Jej odbiorcami są wszyscy, którzy od 2 do 29 marca 2016 roku zaciągną pożyczkę spłacaną w cotygodniowych ratach, przy czym zarówno wypłata pożyczonych pieniędzy, jak i ich spłata odbywa się musi za pośrednictwem pracownika bądź doradcy w miejscu zamieszkania klienta.

Aby wziąć udział w promocji, spełniony musi zostać warunek otrzymania od innej firmy pożyczkowej oferty pożyczki obejmującej tę sama kwotę oraz czas jej trwania.

W nagrodę uczestnik otrzyma kwotę będącą różnicą pomiędzy sumą rat tygodniowej pożyczki gotówkowej w Provident a sumą rat wynikających z zawartego w umowie harmonogramu innej firmy pożyczkowej, u której klient uzyskał potwierdzenie otrzymania pożyczki.

Provident Polska jest instytucją finansową działającą na polskim rynku pożyczek gotówkowych od 1997 roku. Marka należy do międzynarodowej grupy International Personal Finance.

W ofercie firmy Provident Polska można znaleźć pożyczki z ratą tygodniową lub miesięczną dla klientów indywidualnych oraz produkty pożyczkowe skierowane do firm.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki