Statuetki Loan Magazine Awards 2015 rozdane

Loan Magazine Awards 2015

Nagrody Loan Magazine Awards 2015 rozdane. Podczas prestiżowej Gali, która odbyła się 11 lutego 2016 roku w hotelu Mercury we Wrocławiu wyłoniono najlepsze usługi oraz produkty rynku pożyczek pozabankowych.

Celem Gali Loan Magazine Awards jest nagrodzenie produktów oraz usług pożyczkowych oferowanych na rynku pozabankowym. W trakcie uroczystej Gali rozdano łącznie 13 statuetek, wyróżniając również osoby, które swoją postawą oraz aktywnością przyczyniły się do zwiększenia transparentności branży.

Vivus triumfuje

Mikropozyczka roku Vivus

Nagroda w kategorii Mikropożyczka Roku została przyznana firmie pożyczkowej Vivus, oferującej w 2015 roku najwyższy limit darmowej pożyczki dla nowych klientów do kwoty 1600 zł, a dla stałych klientów – do kwoty 4000 zł. Firma może również pochwalić się najniższymi na polskim rynku kosztami płatnych chwilówek.

To jednak nie jedyny atut oferty Vivus docenionej przez rynek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma wprowadziła ofertę pożyczki w kioskach RUCH, za co Kapituła Gali wręczyła firmie Vivus drugą statuetkę, tym razem w kategorii Innowacja Roku.

Aasa Polska z najlepszą pożyczką ratalną

Ratalna pozyczka roku Aasa

Zwycięzcą w kategorii Pożyczka Ratalna została firma Aasa Polska, która zyskała największą aprobatę uczestników rynku z uwagi na atrakcyjną ofertę pożyczki ratalnej. Firma oferuje swoim klientom pożyczkę w kwocie od 1000 zł do 3400 zł z możliwością rozłożenia na raty malejące od 6 do 24 miesięcy.

Inicjatywa ZFP nagrodzona

Premier Rządu Ewa Kopacz

Szczególnym rodzajem wyróżnienia podczas Gali było przyznanie statuetki w kategorii Inicjatywa Roku, którą nagrodzono list otwarty Związku Firm Pożyczkowych do Premier Rządu Ewy Kopacz. Główną intencją listu była krytyka projektu ustawy o zmianie ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz innych ustaw.

Pozostałe wyróżnienia

Wśród nagrodzonych na Gali Loan Magazine Awards znalazł się również Lendon.pl za najlepszy Serwis WWW Roku, a w kategorii Komunikacja Social Media Roku nagrodę zdobyła firma Wonga.

Martyna Dlugoszewska ZFP

Statuetkę w kategorii Człowieka Roku otrzymał Marcin Czugan, pełniący funkcję Dyrektora Departamentu Prawno – Legislacyjnego KPF, natomiast PR Managerem Roku została Martyna Długoszewska ze Związku Firm Pożyczkowych, wyróżniona głównie za swoją aktywność na rzecz budowania reputacji branży pożyczkowej.

Natomiast statuetkę najlepszego Managera Roku odebrał Łukasz Kuleta z Ferratum Bank.

Lukasz Kuleta z Ferratum Bank

Pozostałe nagrody trafiły do Affiliate44 w kategorii Afiliant Roku oraz Biura Informacji Kredytowej uznanego za Partnera Roku, a Blogiem Roku ogłoszono Faraon24.pl.

Statuetki Specjalne

Edyta Szymczak BIK

Warto również wspomnieć o dodatkowych wyróżnieniach: Postaci Roku, które przyznano prezes zarządu Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A Edycie Szymczak oraz wiceprezesowi zarządu Biura Informacji Kredytowej Sławomirowi Grzelczakowi.

Z kolei Ferratum Bank może poszczycić się otrzymaniem statuetki za najbardziej aktywną firmę w 2015 roku, natomiast direct.money.pl został uznany Liderem Rynku E-commerce w Finansach.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki