Szybka Gotówka podwyższa limit

SyzbkaGotowka_pl
Szybka Gotówka przygotowała atrakcyjną ofertę pożyczkową dla swoich klientów. Teraz mogą oni ubiegać się o pożyczkę aż do kwoty 5 000 zł. Obecnie jest to również jeden z najwyższych limitów na rynku chwilówek.

Maksymalna kwota pożyczki do 5000 zł może zostać rozłożona na okres od 1 do 30 dni w przypadku nowych klientów oraz na okres od 1 do 60 dni w przypadku stałych klientów.

Do tej pory limit maksymalnej kwoty pożyczki do 5000 zł oferowała firma Vivus. Nieco niższe limity do 4000 zł posiadają w swojej ofercie firmy Netcredit oraz TaniKredyt .

Jak wziąć pożyczkę w Szybka Gotówka?

Szybka Gotówka jest polską firmą pożyczkową świadczącą usługi wyłącznie online. Atutem firmy jest przystępna procedura składania wniosku pożyczkowego oraz szybka obsługa wypłat pożyczek.

Aby ubiegać się o pożyczkę, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej https://szybkagotowka.pl/. Należy również mieć przygotowany dowód osobisty, numer konta bankowego oraz telefon komórkowy.

Konieczne jest przy tym posiadanie obywatelstwa polskiego oraz ukończenie 18 lat. Warto zauważyć, iż Szybka Gotówka nie wyznacza górnego limitu wieku uprawniającego do wzięcia pożyczki.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki