Vivus i Wonga – Jakich mają konkurentów?

Pionierzy rynku pożyczkowego - Wonga i Vivus

Sukces odniesiony przez pionierów rynku pożyczkowego – Vivus i Wonga, ośmielił wielu przedsiębiorców. Jaką konkurencję mają dziś te firmy? Co proponują klientowi? Sprawdź i wybierz dla siebie najlepszą ofertę.

Pieniądze w kilka chwil

Największym atutem przedsiębiorstw tego typu jest to, że działają w Internecie. Oszczędzają więc czas klienta, gwarantując szybki przepływ gotówki na jego konto – Czas ten waha się zwykle między 10 min a godziną. Przedsiębiorstwa pożyczkowe mają zróżnicowaną ofertę. W zależności od tego, jaką wybierzemy – otrzymamy od 50 złotych aż do 25 tys. złotych.

Popularne marki

Dziś rynek firm pożyczkowych coraz bardziej się rozwija. Korporacje prześcigają się w ofertach, kusząc klientów szybkim czasem realizacji usługi i minimalizacją koniecznych formalności. Wśród popularnych marek oprócz Vivus i Wonga znajdziemy takie, jak: NetCredit, ViaSms.pl, Pożyczkaplus.pl, SohoCredit. Część firm oczekuje od klienta zaświadczenia o dochodach.

Oprocentowanie chwilówek

Klient decydujący się na skorzystanie z szybkiej gotówki musi być świadomy wysokiego oprocentowania chwilówek. Wprawdzie w wielu przypadkach istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty. Jest to jednak związane z wysokimi kosztami, podobnie jak odsetki wynikające ze zwlekania ze spłatą.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki