Weź szybką pożyczkę do 5000 zł w Vivus!

Vivus liderem firm pożyczkowych w Polsce

Na polskim rynku istnieje wiele firm zajmujących się profesjonalnie udzielaniem szybkich pożyczek on-line. Oferty wielu firm są do siebie bardzo zbliżone. Jednak znajdziemy również takie, które mocno wyróżniają się na tle ofert innych parabanków. Doskonałym tego przykładem jest Vivus, który w swojej ofercie ma taki produkt jak darmowa pożyczka do 1600 zł, ale również taki, dzięki któremu możemy uzyskać finansowanie aż do 5000 zł.

Jak uzyskać tak wysoką kwotę finansowania w wysokości aż 5000 zł?

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nie przy pierwszorazowej współpracy z firmą Vivus. Pożyczkodawca wprowadził kilka zasad, które postanowiliśmy specjalnie dla Państwa omówić, przeanalizować i przedstawić. Za pierwszym razem pożyczka w Vivus jest dla nas całkowicie darmowa i może opiewać maksymalnie na kwotę 1600 zł. Druga współpraca z firmą premiowana jest podwyższeniem kwoty maksymalnej, jaką możemy uzyskać i wynosi ona już 2600 zł. Za trzecim razem możemy uzyskać gotówkę w kwocie do 3500 zł. Czwarta pożyczka on line to już maksymalnie 4000 zł. Jeżeli podejmujemy współpracę z Vivus po raz piąty, szósty i siódmy, otrzymamy finansowanie do 4500 zł. Ostatni próg w wysokości 5000 zł możemy uzyskać przy okazji podejmowania kolejnego, ósmego z rzędu, finansowania naszych potrzeb.

Jak wypada Vivus w porównaniu do konkurencji ?

Trzeba przyznać, że wszystkie progi są dość wysokie i dają nam jako potencjalnym klientom szerokie możliwości. Firma pożyczkowa, która jest w stanie pożyczyć nam kwotę 4500 zł za trzecim razem to rzadkość. Najczęściej bowiem maksymalna oferowana kwota chwilówki to 3000 zł. Tutaj Vivus postarał się bardzo i dba o swoich klientów. Potwierdza to niezależny ranking chwilówek, który tworzony jest przez profesjonalistów ekonomistów i analityków. Uznali oni, że oferta finansowania do 5000 zł zasługuje na pierwsze miejsce wśród firm pożyczkowych. I my się z tym stwierdzeniem zgadzamy w 100%.

Pamiętajmy również, że wnioskowanie o kolejne pożyczki jest bardzo proste, bowiem pożyczkodawca posiada już wszystkie nasze dane i wystarczy jedno kliknięcie, abyśmy zawnioskowali o udzielenie szybkiej pożyczki. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Opinie klientów

  • Chyba nikt nie musi nawet mówić tego głośno, Vivus to był jest i będzie największą firmą w tym biznesie. Widać ich szeroko rozwinięty rozwój na każdym froncie. Konkurencje zostawiają daleko w tyle i pomimo aktualnego wysypu tych wszystkich firm, jedna z nielicznych która wciąż trzyma poziom.

    5
    analitykrynkowy maj 18, 2016
  • Dodaj opinie

    Szybkie pożyczki