Wonga wspiera edukację finansową Polaków

kapitalni wonga pożyczki przez internet

Brytyjska firma pożyczkowa Wonga, działająca na polskim rynku od 2012 roku przygotowała odświeżoną wersję swojego serwisu Kapitalni.org. Portal ma zapewnić Polakom dostęp do rzetelnej, przystępnie podanej wiedzy na temat finansów i oszczędzania.

Portal Kapitalni.org jest tworzony we współpracy z doświadczonymi specjalistami z zakresu finansów. Udział w projekcie wzięły takie serwisy jak: Niebezpiecznik.pl, Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A., InfoPozytywni.pl oraz Grupa BIK. Patronat honorowy nad platformą objęła Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych. W związku z tym, że serwis przygotowano zgodnie z zasadą tzw. efektywnej edukacji finansowej, na stronie znajdziemy nie tylko przydatne i fachowe porady w zakresie planowania budżetu, inwestowania czy bezpiecznego korzystania z produktów pożyczkowych, lecz także mamy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. W portalu umieszczono artykuły eksperckie, kalkulatory oraz kursy. Użytkownicy serwisu mogą zadawać pytania specjalistom oraz brać udział w rozmaitych quizach. Jak przyznają twórcy platformy Kapitalni.org dostęp do rzetelnych informacji ma pomóc Polakom w pomnażaniu swojego kapitału oraz rozsądnym gospodarowaniu posiadanymi pieniędzmi.

Wonga specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet. Firma rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii, w 2007 roku, a obecnie ma swoje oddziały w kilku krajach na trzech kontynentach. Pożyczkodawca jako pierwszy w Polsce podpisał umowę z Biurem Informacji Kredytowej i zaczął wnikliwie oceniać zdolność kredytową swoich klientów. Od początku prowadzenia działalności pożyczkowej, Wonga kładzie duży nacisk na edukację finansową swoich klientów, czego wyrazem jest m.in. portal Kapitalni.org.

Brak komentarzy

Dodaj opinie

Szybkie pożyczki